officeart horizontal  

 

Αθλητισμός

Βίντεο 6οι Αγώνες Δρόμου «Μιλτιάδης Χούμας»

10 Ιουλ, 2023 - 02:07
Βίντεο 6οι Αγώνες Δρόμου «Μιλτιάδης Χούμας»

Την Κυριακή 9 Ιουλίου 2023 πραγματοποιήθηκαν  στη Σάμο οι 6οι Αγώνες Δρόμου «Μιλτιάδης Χούμας», απόστασης 6 χλμ. (Χώρα – Μυτιληνιοί – Χώρα) και 1 χλμ.

Τον αγώνα διοργάνωσε η Αστική Μη Κερδοσκοπική Εταιρεία Ναυτική Εκθεση 1941-44 «Μιλτιάδης Χούμας», ο δήμος Ανατολικής Σάμου και η Δημοτική Κοινότητα Χώρας.

Μικροί και μεγάλοι αθλητές κατέκλυσαν την μικρή πλατεία της Χώρας, σημείο εκκίνησης και τερματισμού και του φετεινού αγώνα.

Δείτε το βίντεο που ετοίμασε το samostimes.

 

Τα αποτελέσματα στα 6 χλμ.:

1ος     Δημήτριος  Σκαπέτης    22′ 21″         Βαθύ-Σάμος

2ος     Κωνσταντίνος Μπιτζηλαίος    22′ 40″         Ηραίον – Σάμος

3ος     Ιωάννης Χριστοδουλάκης       24΄03″         Παλαιόκαστρο – Σάμος

4ος     Χρήστος Μεραμβελιωτάκης   24΄45″         Παλαιόκαστρο – Σάμος

5ος     Μανούσος Γακηλάζος   25΄38″         Βαθύ – Σάμος

6ος     Τάκης Φώκος       25΄39″         Βαθύ – Σάμος

7ος     Οδυσσέας Χατζημιχάλης         25΄54″         Ηραίον – Σάμος

8ος     Νικόλαος Δούδαλης       26¨34″         Καρλόβασι – Σάμος

9ος     Ιωσήφ Κεβεντζίδης       27΄24″         Βαθύ-Σάμος

10ος   Εμμανουήλ Θεοχάρους  27΄43″         Μυτιληνιοί – Σάμος

11ος   Αθανάσιος Τσιπέτος      27΄43″         Βαθύ – Σάμος

12ος   Ηλίας Αθ. Καραθανάσης         28΄15″         Βαθύ – Σάμος

13ος   Νικόλαος Νικολόπουλος          28΄24″         Πάτμος

14ος   Καίσαρας Ίσαρης 28΄40″         Μυτιληνιοί – Σάμος

15ος   Σοφία Ζαχαριουδάκη    29΄12″         Πυθαγόρειο – Σάμος

16ος   Paul Muckian       29΄16″         Irish- Ιρλανδία

17ος   Χρυσοβ.-Κωνσταν. Λαμπούσης        29΄20″         Χώρα – Σάμος

18ος   Ιωάννης Χατζημιχάλης  29΄32″         Χώρα – Σάμος

19ος   Δημήτριος Τσεσμελής    29΄43″         Βαθύ – Σάμος

20ος   Αλέξιος Αζιζάι      29΄58″         Άνω Βαθύ – Σάμος

21ος   Χρήστος Μπενετάτος    30΄01″         Μυτιληνιοί – Σάμος

22ος   Πολύβιος Τάτσης 30΄02″         Βαθύ-Σάμος

23ος   Σταμάτιος Κουλούρης   30΄13″         Βαθύ-Σάμος

24ος   Κωνσταντίνος Κόκκινος          30΄50″         Καρλόβασι – Σάμος

25ος   Σάββας Αβραμίδης        30΄50¨         Καρλόβασι – Σάμος

26ος   Αθανάσιος Κονταξής     31΄26″         Μύλοι – Σάμος

27ος   Σταύρος Γιάννου  31΄49″         Βαθύ – Σάμος

28η    Σταμάτιος Βλάχος          31΄54″         Βαθύ – Σάμος

29ος   Γεώργιος Θάνος   31΄56″         Χώρα – Σάμος

30ος   Ιωσήφ Κομνηνόπουλος  32΄03″         Καρλόβασι – Σάμος

31ος   Εμμανουήλ Μοσχονάς   32΄09″         Πυθαγόρειο – Σάμος

32ος   Θωμάς Καφανέλης        32΄34″         Μεσόκαμπος – Σάμος

33ος   Ιωάννης Σοφιανός          32΄40″         Πυθαγόρειο – Σάμος

34ος   Γεώργιος Κωστόπουλος          32΄41″         Πυθαγόρειο – Σάμος

35ος   Κωνσταντίνος Τριανταφύλλου          32΄41″         Χώρα – Σάμος

36ος   Διονύσιος Νιώτης 32΄42″         Μύλοι – Σάμος

37ος   Νικόλαος Τσίρος  33΄52″         Χώρα – Σάμος

38ος   Παναγιώτης Παχυμανώλης     34΄03″         Βαθύ – Σάμος

39ος   Ευτύχιος Μούρτου         34΄45″         Μυτιληνιοί – Σάμος

40ος   Παναγιώτης Μάρκου     34΄59″         Μυτιληνιοί – Σάμος

41ος   Κωνσταντίνος Κίννας    35΄26″         Βαθύ – Σάμος

42η    Μαρία Λεκάτου   35΄48″         Καρλόβασι – Σάμος

43η    Αγγελική Κρεατσούλη   35΄56″         Πυθαγόρειο – Σάμος

44ος   Αλέξανδρος Σερέτης      36΄06″         Μυτιληνιοί – Σάμος

45ος   Soren Olesen        36΄12″         Denmark-Δανία

46ος   Φώτης Αργυρίου  37΄14″         Βαθύ – Σάμος

47ος   Πέτρος Γιουτλάκης       37΄14″         Χώρα – Σάμος

48ος   Ανδρέας Καραγιαννόπουλος    37΄36″         Βαθύ – Σάμος

49ος   Χρήστος Δροσούλης      37΄36″         Πυθαγόρειο – Σάμος

50ος   Αντώνιος Ξυδιανός        37΄47″         Καρλόβασι – Σάμος

51ος   Γεώργιος Γεωργίου       38΄09″         Κύπρος

52ος   Ιωάννης Μαραπάς         38΄26″         Καρλόβασι – Σάμος

53η    Αγγελική Κουλούρη       38΄29″         Βαθύ – Σάμος

54ος   Εμμανουήλ Παπασταύρος       38΄33″         Χώρα – Σάμος

55ος   Τιμόθεος Σκαπέτης        38΄57″         Βαθύ – Σάμος

56ος   Νικόλαος Βαρδάκας      39΄13″         Βαθύ – Σάμος

57ος   Κωνσταντίνος Αποστολάκης  39΄23″         Χώρα – Σάμος

58ος   Σταύρος Φωτιάδης        39΄28″         Βαθύ – Σάμος

59ος   Σταύρος Βασιλείου        39΄42″         Βαθύ – Σάμος

60ος   Jens – Emil Petersen       39΄49″         Denmark-Δανία

61ος   Ξενοφών Μώρος  40΄31″         Χώρα – Σάμος

62η    Γεωργία Πατρώνη         40΄35″         Βαθύ – Σάμος

63ος   Λεωνίδας Κοντογεωργίου       40΄35″         Βαθύ – Σάμος

64η    Μαρία-Παρασκευή Βακρά      41΄30″         Χώρα – Σάμος

65ος   Αθανάσιος Κοβατσίδης 41΄34″         Μυτιληνιοί – Σάμος

66ος   Χρήστος Κουμαντζέλης 41΄48″         Πυθαγόρειο – Σάμος

67η    Σόνια Χρυσανθίδου        41΄50″         Κύπρος

Ελαβαν μέρος στον αγώνα του 1 χλμ. (με αλφαβητική σειρά):

1        Αζιζάι Ναταλία    Άνω Βαθύ – Σάμος

2        Αζιζάι Ορέστης    Άνω Βαθύ – Σάμος

3        Αιμιλιανός Άγγελος        Βαθύ – Σάμος

4        Βακιάρου ΑναστασίαΜαρία  Χώρα – Σάμος

5        Βακιάρου Ανθούλα        Χώρα – Σάμος

6        Βακρά Αναστασία-Μαρκέλλα Χώρα – Σάμος

7        Βασσάλου Ιωάννα          Χώρα – Σάμος

8        Βασσάλος Παύλος          Χώρα – Σάμος

9        Βασσάλος Ταξιάρχης     Χώρα – Σάμος

10      Βασιλικού Αντωνία        Χώρα – Σάμος

11      Βολακάκη Νικολέτα      Χώρα – Σάμος

12      Βλάχου Άρτεμις   Μεσόκαμπος-Σάμος

13      Βλάχου Μαρίνα    Βαθύ – Σάμος

14      Βλάχου Μυρτώ    Βαθύ – Σάμος

15      Βούλγαρη Μαρία Βαθύ – Σάμος

16      Γιαλούρη Τριαντάφυλλω         Μύλοι – Σάμος

17      Δεληγιάννη Θεοδώρα     Βαθύ – Σάμος

18      Δημητρακόπουλος Αχιλλέας   Χώρα – Σάμος

19      Δημητρακόπουλος Παναγιώτης        Χώρα – Σάμος

20      Ζιώγουρος Ιωάννης       Χώρα – Σάμος

21      Ζωχάκη Ελευθερία-Ευαγγελία          Μυτιληνιοί – Σάμος

22      Ζωχάκη Στέλλα – Σωτηρία      Μυτιληνιοί – Σάμος

23      Θάνος Κωνσταντίνος     Μύλοι – Σάμος

24      Θεοχάρους Νεφέλη-Μαρία      Μυτιληνιοί – Σάμος

25      Θεοχάρους Χρυσοβαλάντης    Μυτιληνιοί – Σάμος

26      Θολιώτης Αλέξανδρος   Χώρα – Σάμος

27      Θολιώτης Δημήτριος     Χώρα – Σάμος

28      Κάζη Κρυσταλλία-Ειρήνη       Χώρα – Σάμος

29      Κάζης Νικόλαος   Χώρα – Σάμος

30      Καλογραίας Αθανάσιος-Δημήτριος  Μυτιληνιοί – Σάμος

31      Καλομοίρη Παναγιώτα  Βαθύ – Σάμος

32      Κάππας Άγγελος  Χώρα – Σάμος

33      Κάππας Χρήστος Χώρα – Σάμος

34      Καραγιάννης Ανδρέας   Βαθύ – Σάμος

35      Καραγιάννη Βασιλική    Βαθύ – Σάμος

36      Καραγιάννης Δημήτριος          Βαθύ – Σάμος

37      Καρύδης Ιωάννης-Γεώργιος   Χώρα – Σάμος

38      Καρτσώνη Αγγελική-Μαρία   Κέρβελη – Σάμος

39      Καρτσώνης Βασίλειος   Κέρβελη – Σάμος

40      Καρτσώνης Νικόλαος    Κέρβελη – Σάμος

41      Καστοχρήστου Ευαγγελία       Χώρα – Σάμος

42      Κατούνας Δημήτριος-Φανούριος      Μεσόκαμπος-Σάμος

43      Κατροτζανάκη Ιωάννα  Χώρα – Σάμος

44      Κατροτζανάκης Ιωάννης         Χώρα – Σάμος

45      Καφανέλης Γεώργιος     Μεσόκαμπος-Σάμος

46      Κοβατσίδου Μαρία        Μυτιληνιοί – Σάμος

47      Κοντοβάς Χρήστος        Χώρα – Σάμος

48      Κοντοπάνος Δημήτρης  Χώρα – Σάμος

49      Κόττορου Βασιλεία        Χώρα – Σάμος

50      Κουλούρης Αλέξανδρος Βαθύ – Σάμος

51      Κουλούρης Βασίλειος    Βαθύ – Σάμος

52      Κύρκος Νικόλαος-Γεώργιος   Βλαμαρή – Σάμος

53      Κύρκου Αθανασία          Βλαμαρή – Σάμος

54      Κύρκου Ελένη      Βλαμαρή – Σάμος

55      Λαϊνάς Θεμιστοκλής      Βαθύ – Σάμος

56      Λαβαντσιώτη Ευαγγελία         Βλαμαρή – Σάμος

57      Λαβαντσιώτη Ελένη      Βλαμαρή – Σάμος

58      Λεβισιάνος Κωνσταντίνος       Βαθύ – Σάμος

59      Λεβισιάνου Σοφία          Βαθύ – Σάμος

60      Λουλουργάς Ερμής        Χώρα – Σάμος

61      Λουλουργάς Ιωάννης     Χώρα – Σάμος

62      Λύκου Σοφία        Μυτιληνιοί – Σάμος

63      Μακρίδη Ζωή      Χώρα – Σάμος

64      Μάρκου Ελευθέριος       Χώρα – Σάμος

65      Μιτσίλης Δημήτριος      Χώρα – Σάμος

66      Μοσχονά Μαρία  Πυθαγόρειο – Σάμος

67      Μοσχονάς Μιχαήλ         Πυθαγόρειο – Σάμος

68      Μώρος Βασίλειος Χώρα – Σάμος

69      Ντούμας Σπυρίδων        Χώρα – Σάμος

70      Παγώνης Αντώνιος-Ανδρέας   Χώρα – Σάμος

71      Παπαευαγγέλλου Μαριάνθη    Πυθαγόρειο – Σάμος

72      Πήττα Μαριάννα Χώρα – Σάμος

73      Παπαδόπουλος Εμμανουήλ     Μυτιληνιοί – Σάμος

74      Πάσχου Ελισσάβετ        Χώρα – Σάμος

75      Σαλαμανίκας Σπυρίδων Βαθύ – Σάμος

76      Σαπουνά Χάρις     Βαθύ – Σάμος

77      Σαρδή Ματρώνη-Ευτυχία       Βαθύ – Σάμος

78      Σκούτα Ζωή         Βαθύ – Σάμος

79      Σοφιανός Άρης     Πυθαγόρειο – Σάμος

80      Σοφιανού Δανάη   Πυθαγόρειο – Σάμος

81      Σπύρου Εμμανουήλ        Βλαμαρή – Σάμος

82      Σταύρου Μυρσίνη-Μαρία       Χώρα – Σάμος

83      Σωτηράκη Βασιλική      Βαθύ – Σάμος

84      Τσαλίκης  Αθανάσιος    Χώρα – Σάμος

85      Τσαλίκης Πολυκράτης  Χώρα – Σάμος

86      Φιλιππή Μαρία    Βαθύ – Σάμος

87      Φώκου Μεταξία   Βαθύ – Σάμος

88      Χατζηλίας Μιχαήλ         Χώρα – Σάμος

89      Χούμας Αλεξάντερ         Χώρα – Σάμος

90      Χυτήρης Νικόλαος         Βαθύ – Σάμος

91      Χριστοδουλάκης Χρήστος      Μύλοι – Σάμος

 
el da nl en fr de it no es tr

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Σάμου

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Βαθύ Σάμου

Εφημερεύοντα Φαρμακεία Καρλόβασι

e-genius.gr ...intelligent web software